Já jsem Ester
a tvořím e-shopy

Živí mě tvorba e-shopu od A do Z. Včetně veškerého připojení, propojení úprav. Také vás obsluhu a správu e-shopu naučím. Pravidelně školím ve firmách a pohybuji se dlouhodobě v B2B sektoru. 

Vystudovanou mám sice zdravotní školu, ale vždy mě to táhlo spíš k byznysu a obchodu. Začala jsem pracovat hned po škole při rodičovské v různých oborech.

V pracovních pozicích jsem byla operátorka, obsluha v restauraci, pekla jsem italskou pizzu, nebo seděla za kasou jako prodavačka v obchodě. Vážím si všech, kteří pracují manuálně. Vím, co obnáší práce v noci nebo ve ztížených podmínkách.

Vím, jaké to je začínat od 0 a jít si za svým snem. Bez pomoci druhých. Díky vytrvalosti se ze mě postupem času stala kvalitářka a quality manager, auditor a nakonec obchoďák s přesahem do HR nebo IT. Nové technologie jsou téma, které mě baví a zajímá stále.

Od roku 2012 jsem v oblasti e-commerce a stále se zajímám o nové další oblasti a souvislosti.Mám různé osvědčení a certifikáty, jako Auditor ISO 9001, IATF 16949 nebo ISO 14001. Harmonizovaná FMEA, PSB, či legislativní požadavky v e-commerce apod.

eshopy stavím na Shoptet a Upgates. Jsem také členem APEK, expertem v agentuře Nakopni svůj marketing a affilate partner u dalších zajímavých marketingových nástrojů.